FURNITURE / Tables / Table 14842058
*
nr 1484 2058
TABLE
med tidningshylla, 1950s. Length: 60, width: 35 cm, height: 51 cm,
med tidningshylla, 1950-tal. Bredd: 60, djup: 35 cm, höjd: 51 cm
Estimate:
600
Sold:
SEK 700
Auction date:
Monday August 29 2022
at 18:39:29
- Bid history
Time
Bidder
Bid
25/8 20:49:56
1
300 kr
28/8 20:21:19
2
350 kr
29/8 17:37:47
3
Vinnande bud
29/8 18:19:26
2
450 kr
29/8 18:19:26
3
500 kr (Robot)
29/8 18:19:43
2
600 kr
29/8 18:19:43
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Aug 29
Retro
På Tema Retro har vi samlat konst och design från 50/60-talet av Achille & Pier Castiglioni, Hertha Bengtson, Yngve Ekström, Pierre Forsell, Erik Höglund, Arne Jacobsen, Wilhelm Kåge, Lisa Larson, St ...
Read more about Retro
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord tidningshylla
-
1010 TABLE
Eero Sarinen för Knoll International, samt märkt N..//
Auction ends
in a week
27 maj at 18:55
-
8227 Brick/serverin..
Bricka i glas, mässinghandtag, utfällbara hyllplan..//
Auction ends
in a week
27 maj at 18:00
-
8224 TEA TABLE
'Krogsta', ur Ikea 1700-tals serie, tredelad pelar..//
Auction ends
in a week
27 maj at 20:15
-
8249 TEA TABLE
19th century. Diameter: 86 cm, height: cm, wear.
Auction ends
in a week
27 maj at 19:33
-
8237 COFFEE TABLE
Asia, med låda & glasskiva. Length: 138 cm, width:..//
Auction ends
in a week
27 maj at 18:32
*
TABLE
Läs om budbetjänten
Read more about Retro
nr 1484 2058
TABLE
med tidningshylla, 1950s. Length: 60, width: 35 cm, height: 51 cm,
med tidningshylla, 1950-tal. Bredd: 60, djup: 35 cm, höjd: 51 cm
Estimate: | 600 |
---|---|
Sold: | SEK 700 |
Auction date: |
Monday August 29 2022 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
25/8 20:49:56 | 1 | 300 kr |
28/8 20:21:19 | 2 | 350 kr |
29/8 17:37:47 | 3 | Vinnande bud |
29/8 18:19:26 | 2 | 450 kr |
29/8 18:19:26 | 3 | 500 kr (Robot) |
29/8 18:19:43 | 2 | 600 kr |
29/8 18:19:43 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Aug 29
Retro
På Tema Retro har vi samlat konst och design från 50/60-talet av Achille & Pier Castiglioni, Hertha Bengtson, Yngve Ekström, Pierre Forsell, Erik Höglund, Arne Jacobsen, Wilhelm Kåge, Lisa Larson, St ...Read more about Retro
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord tidningshylla
-
1010 TABLE
Eero Sarinen för Knoll International, samt märkt N..//
Auction ends
in a week
27 maj at 18:55 -
8227 Brick/serverin..
Bricka i glas, mässinghandtag, utfällbara hyllplan..//
Auction ends
in a week
27 maj at 18:00 -
8224 TEA TABLE
'Krogsta', ur Ikea 1700-tals serie, tredelad pelar..//
Auction ends
in a week
27 maj at 20:15
-
8249 TEA TABLE
19th century. Diameter: 86 cm, height: cm, wear.
Auction ends
in a week
27 maj at 19:33 -
8237 COFFEE TABLE
Asia, med låda & glasskiva. Length: 138 cm, width:..//
Auction ends
in a week
27 maj at 18:32